دانلود رمان اقلیما از nastiya اختصاصی یک رمان | یک رمان

صفحه اصلی نقشه سایت

دانلود رمان اقلیما از nastiya اختصاصی یک رمان

نویسنده : PARISA
۱۳ مهر ۱۳۹۵
بازدیدها: 1,183

دانلود رمان اقلیما از nastiya اختصاصی یک رمان

1406575901_eghlima1%d8%b8

دانلود رمان اقلیما از nastiya اختصاصی یک رمان

نام رمان :رمان اقلیما

 به قلم :nastiya

 حجم رمان : ۳.۰۲  مگابایت پی دی اف , ۱.۲۵  مگابایت نسخه ی اندروید , ۱.۱۱  مگابایت نسخه ی جاوا , ۴۴۰ کیلو بایت نسخه ی epub

خلاصه ی از داستان رمان:

اقلیما دختر بلند پروازی است که در یک خانواده فقیر در جنوب شهر متولد شده است. پدر و مادرش در یک تالار کار میکنند اما اقلیما دوست دارد در تالاری در شمال شهر که حقوق بهتری میدهند کار کند. روزی در آن تالار در یک جشن خانمی به اقلیما پیشنهادی میدهد که با آن پول خوبی میتواند بدست آورد اما باید روی آینده اش قمار کند.

صفحه ی اول رمان:

:مامان گیر نده دیگه اه! بابا مگه این جا چی داره که اینقدر چسبیدی بهش؟ حالا اگه بریم چهار تا خیابون بالاتر چی میشه ؟ هان؟ ما که کلفتی این و اونو می کنیم حداقل بذار بریم یه جای درست و حسابی کار کنیم و پول خوب بهمون بدن این آقای محبی اصلا از سر انصاف پول بهمون نمیده!

مامان : دختر یه دقه امون بده بذار منم حرف بزنم دوباره شروع کرد دیگه به غر غر کردن! من میگم اینجا چند ساله کار می کنم می دونم چی جاش کجاست ولی اگه بخوایم جامونو عوض کنیم و بریم یه جای دیگه کار کنیم اصلا از کجا معلوم من سرکارگرشون باشم هان؟ من دیگه جونی واسه کار کردن ندارم تو هم با این غر زدنات همون یه کم جونو ازم می گیری! اه! من نمی دونم به درگاه خدا چه خبط و گناهی کردم که رو پیشونیم همچین سرنوشتی رو نوشت! بازم مامان شروع کرد به غر زدن و به قول خودش گله از پیشونی نوشتش! منم که حوصله ی شنیدن حرفای تکراری رو ندارم می روم تو اتاقم که همون زیر پله خ و نمون حساب میشه و پرده رو می اندازم!

 

قسمت دانلود

دانلود رمان اقلیما از nastiya  با فرمت pdf

دانلود رمان اقلیما از nastiya  با فرمت apk

دانلود رمان اقلیما از nastiya  با فرمت java

دانلود رمان اقلیما از nastiya  با فرمت jad

دانلود رمان اقلیما از nastiya  با فرمت epub

Google plus
این پست 10 ماه پیش توسط PARISA ارسال شده:
QR code
دیدگاه کاربران