اطلاعیه:

سایت یک رمان تمام رمان های خود را از سایت های معتبر گرفته و در سایت قرار داده است و اگر نویسنده ای نا راضی باشد اثر آن را پاک خواهدکرد.در سایت یک رمان رمان های چاپی قرار نخواهد گرفت و اگر رمانی چاپ شده است و در سایت موجود است اطلاع دهید پاک خواهد شد;اگر رمانی دارید و قصد ساخت ان را دارید به ایمیل   yekroman1@gmail.com ارسال نماید تا به فرمت ها مختلف ساخته شود

دانلود رمان تاوان دل نوشته ساغر

موضوع : pdf,اندروید,ایپد,جاوا,دانلود انواع رمان برای موبایل,عاشقانه

دانلود رمان تاوان دل نوشته ساغر

dzg3urp06mx18a2w8%db%8c

دانلود رمان تاوان دل نوشته ساغر

خلاصه ی از داستان رمان:

سرگذشت پر فراز و نشیب دختری رو حکایت میکنه که خیلی بلند پروازه و اتفاقاتی تو زندگیش میوفته که تاوان این بلند پروازیش میشه و به خاطر عشقش حاضر به کارهایی میشه که حتی تو تصور هم نمیاد ….
کاری که شاید کمتر دختری انجام دهد..

صفحه ی اول رمان:

بازهم امشب کاب**و*س دیدم ، خیلی وقت بود که رهایم نمی کرد …از این همه عذاب وجدان خسته شده بودمهمیشه با خودم می گفتم خوش به حال کسی که عذاب وجدان نداره ای کاش به عقب بر می گشتم تا کارهایم را جبران کنم راضی بودم نصف عمرم را می دادم که فقط ۶ سال به عقب بر می گشتم ولی خود کرده را تدبیر نیست….
دختری سبزه رو با قدی متوسط ولاغر اندام.با چشمهای درشت مشکیل بقلوه ای ..به قول بچه ها (دوستانم )ابروهای پاچه بزی مژهایم بخاطر ریمل همیشه بلند بود و موهای بلند که تا نصفه کمرم می رسید همیشه دلم می خواست ادای بازیگرها را در بیاورم ،مادرم همیشه ی خدا از دستم شاکی بود…بچه ی شلوغ کاری که زمین و زمان از دستش آسایش نداشتند همیشه کمبود مادر پدر را در خانه احساس می کردم برای همین سعی می کردم با شیطنت آنها را به خودم جذب کنم. ولی زهی خیال باطل…. وقتی بزرگتر شدم کمبود پدر مادر را در جنس مخالف جستجو می کردم. از این که کسی نبود سر از کارهایم در بیاورد خوشحال بودم به قدری خوانواده ام همگی سرشان به کار خودشان گرم بود که نمیدانم کارهای مرا نمیدیدند یا اینکه روی خودشان نمی آوردند.
خانواده زیاد مذهبی نداشتم ولی خوب اگر کارهای مرا می فهمیدند مطمئنا عکس العمل خرج می دادند آنها فقط فکر می کردند من شلوغ کار و درس نخوانم در همین حد نه بیشتر …….بعضی مواقع مادرم می گفت: نمیدونم به چیت می نازی؟ نه خیلی خوشگلی؟

 

قسمت دانلود

 

0 تا کنون ثبت شده است

چهار × چهار =

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "یک رمان" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. گرافیک و طراحی : پارس تمز