اطلاعیه: 1خوانندگان و نویسندگاه عزیز در صورتی که نسبت به قرار گرفتن رمان خود در سایت یک رمان اعتراض دارید اعلام کنید رمان شما پاک خواهد شد (در نظرات) 2_در صورتی که رمان شما چاپی است و در سایت وجود دارد اطلاع دهید سریع پاک خواهد شد چون ما به هیچ وجه رمان چاپی قرار نخواهیم داد.  

دانلودرمان مزایده ی یک قلب شکسته نوشته نیلوفرلاری برای موبایل کامپیوتر،

موضوع : pdf,اندروید,ایپد,جاوا,دانلود انواع رمان برای موبایل,عاشقانه

دانلودرمان مزایده ی یک قلب شکسته نوشته نیلوفرلاری برای موبایل کامپیوتر،آندروید،تبلت ،آیفون ،آیپد

mozayedeye-1-ghalbe-shekaste

دانلودرمان مزایده ی یک قلب شکسته نوشته نیلوفرلاری برای موبایل کامپیوتر

خلاصه :

داستان درباره ی دختری به اسم هیواست که همه ی افراد خانواده به جز خواهر بزرگترش را در حادثه ای از دست داده است وهیوا که بر خلاف خواهرش حوری از روحیه ای شلوغ و پر جنب وجوش برخوردار است علیرغم سرزنشها و توبیخات حوری که مدام از او میخواهد عاقلانه و باوقار رفتار کند دست از شیطنت و مردم ازاری بر نمیدارد تا اینکه ………..

بخشی از رمان :
من وخواهرم حوری وقتی رو در روی هم قرار می گرفتیم هیپ شباهتی به مادر ودختر نداشتیم به خنداه می گفتم:مثل ادم های عصر هجر حرف می زنی مامان .ببخشین ابجی حوری.
وباز از اینه نگاهی به خودم انداختم ودستی به سر ورویم کشیدم .دیدم از اینه در حالی که باحرص نگاهم می کرد ولب ولوچه اش اویزان بود .باترش رویی گفت:اشکالی نداره من ومامان صدا کنی.
نگاهم توی اینه مات مانده بود به صورتش.این باور نکردنی بود.تابه حال هر وقت از زبانم در می رفت ومامان صدایش می کردم کلی اخم وتخم می کرد وبابدخلقی تذکر می داد که بار اخرت باشد اما این بار خودش به من می گفت اشکالی نداردومن باورم نمی شد.در حالی که به طرفش می چرخیدم باحیرتی امیخته باذوق وشوق به سویش می رفتم ودست هایم را برای در اغوش کشیدنش به سوی او گشوده بودم باشادمنی وسرور گفتم:وای چه خوب که من می تونم مامانی به این ماهی وخوبی والبته جوونی داشته باشم.وبااین که مثل همیشه از لوس بازی های من خوشش نیامده بود
اماازروی ناچاری اجازه دادبغلش کنم وانطور که دلم م
0 تا کنون ثبت شده است

19 − نه =

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "یک رمان" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. گرافیک و طراحی : پارس تمز