دانلود رمان الکس رایدر «جلد یازدهم» اختصاصی یک رمان

 

g8zz alexss - دانلود رمان الکس رایدر

خلاصه:

آنتونی هرویتز، نویسنده ی داستان هایی با ژانر های اکشن و ماجراجویی است و در این داستان نیز به روایت داستان شخصی به نام الکس رایدر می‌پردازد. الکس رایدر با خطرات زیادی مواجه می‌شود؛ ولی از همه آنها نجات می‌یابد.

پیشنهاد می شود

دانلود رمان جان به نیمه جان بده

 

قسمتی از متن :

پنجاه هزار نفر به نمایش سافلوک ایر در شرق انگلستان آمده بودند؛ ولی فقط یک نفر از آن ها برای ارتکاب جرم آنجا آمده بود.
اواخر ماه آگوست بود؛ هفته آخر از تعطیلات تابستان. مدارس بسته شده بودند و همه خانواده ها از فواید آن هوای خوب برای ورود به پایگاه هوایی قدیمی استفاده می‌کردند. آنجا کمتر از یک مایل با دریا فاصله داشت.
آن ها دور هواپیما های قدیمی که مربوط به زمان جنگ جهانی اول و دوم بودند؛ قدم می‌زدند. هواپیماهای دو باله یک نفره کنار وسایل پرتاب کننده آتش و تندر ها توقف کرده بودند.
آن صبح تیم جنگده های هوابازی نیروی هوایی سلطنتی، نمایش خیره کننده ای را انجام داده بودند. می‌پیچیدند و قبل از اینکه به سرعت به سمت پایین بروند، به شکل متقاطع از کنار هم رد می‌شدند و دودهایی قرمز و سفید و آبی از خودشان به جا می گذاشتند.
پروازهایی در ارتفاع پایین؛ توسط هواپیمای جنگنده دو نفره ترنادو جی آر چهار (Tornado GR4 ) که در عراق و لیبی مورد استفاده قرار گرفته بود و هواپیمای جنگنده لایتینگ دو جوینت استرایک (Lightning II Joint Strike ) که یکی از پیچیده ترین و با هزینه یک میلیون پوند؛ یکی از گرانترین هواپیماهای جهان است؛ انجام می‌شد.
محوطه با دستگاهای شبیه ساز موتور سواری، هواپیماهای بدون سرنشین، نقاشی صورت و غرفه های نمایشگاهی محصور شده بود.

دانلود رمان