دانلود رمان بر آب رفته ⭐️

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 کل رای ها )
ratingsLoading...

معرفی رمان:

دانلود رمان بر آب رفته _ بر آب رفته، حکایت عاشقانه‌ی پر سوزی‌ست که میانِ اِدواردِ نقاش و اِمیلیِ ماهیگیر در دهه‌ی شصت میلادی و در جزیره‌ی کوچک کیبرونِ فرانسه، شکوفا می‌شود. دقیقاً در زمان و مکانی که مردمش این احساسات را گناه تلقی می‌کنند و می‌کوشند تا جلوی بروزش را بگیرند.
این میان، دلدادگی در پایان آغاز خواهد شد!
در میانشان عشق ریشه می‌کند. اما دریغ از کینه‌ای که چشم‌های دخترک را برای همیشه کور می‌کند و ادوارد را از دیدن آن محروم! داستان دلباختگی از ابتدا نوشته می‌شود‌، خوانده می‌شود اما هرگز به وصال نمی‌رسد. داستانشان در دنیا جا می‌ماند و تن‌ها به آغوش خاک می‌پیوندد، خاکی که برای همیشه آن‌ها از هم جدا می‌کند.

 

دانلود رمان بر آب رفته

دانلود رمان بر آب رفته

 

قسمتی از رمان:

جزیره‌ی کیبرون وقتی می‌بارید، زشت می‌شد. این را همه می‌دانستند. پس زمانی که باران می‌آمد، هیچکس در خیابان‌ها نبود. همه به زیر‌ پتوهای گرمشان‌ پناه می‌بردند. اگر همسری داشتند، روزشان را با لیوانی چای به پایان‌ می‌رساندند و اگر نه، آرزو می‌کردند که داشته باشند!
اما امروز اوضاعِ خانواده‌ی‌ راینِ ماهیگیر، فرق‌ می‌کرد.

امروز راین‌ها و جمع کثیری از ماهیگیران، با سیاه پوشیدن به جنازه‌ی راینِ ماهیگیر ادای احترام‌ می‌‌کردند.
پسر ارشد راین، اِدوارد، قاب عکسی از پدرش را در آغوش داشت و روبه‌روی سنگ قبرش ایستاده بود. قطرات باران روی گونه‌های پیرمرد در عکسش می‌چکید. انگار که اشک‌ می‌ریزد.
آقای چارلز‌ِ ماهیگیر، دستی روی شانه‌ی ادوارد گذاشت و گفت:
– مرد خوبی دانلود رمان عاشقانه بر آب رفته بود.
قطعاً بود!‌ ادوارد این را به خوبی‌ می‌دانست.
ماهیگیر‌ها کم‌کم‌ قبرستان را ترک کردند و حالا، فقط راین‌ها مانده بودند. ادوارد، خواهرش اِدینا و مادرش. هیچکس گریه نمی‌‌کرد.
خانمِ راین آرام گفت:
– برمی‌گردیم خونه.

 

 

پیشنهاد می‌شود

رمان اصالت مرگ | سویل

رمان واحد شمالی | ناوگینز

دانلود رمان روح مردگی (جلد دوم رمان منحوس)

دانلود رمان آخرین کسوف ( جلد دوم پایان یک دورگه)

رمان توبه شکن ⭐️

 

منتشر شده توسط :PARISA در 20 روز پیش

بازدید :468 نمایش

این کتاب را به اشتراک بگذارید ..

نام رمان

بر آب رفته

نویسنده

متین سرمد

ژانر

عاشقانه / معمایی / تراژدی

طراح

مائده شمس

تعداد صفحات

150

منبع

یک رمان

اندروید

دانلود فایل apk

پی دی اف

دانلود فایل pdfدیدگاه خود را بنویسید . تعداد نظرات : ( 2 )


  1. Kowsar گفت:

    قلم متین همیشه مورد ستایش بوده و هست. عمیقاً موفق باشی❤

  2. Elif گفت:

    رمان بر آب رفته رو بعد از نهنگ و ژرف خوندم و به عنوان کسی که تقریبا همه‌ی کارهای منتشر شده‌ی نویسنده رو خونده می‌تونم بگم قوی‌ترین اثرش بوده! رمانی که قراره با روحیاتتون بازی کنه، احساساتتون رو به دست بگیره، برای ادامه کنجکاوتون کنه، دلسوزیتون رو قلقلک بده و نهایتا درآخر شوکه‌تون کنه!
    خوندن این رمان جدا یکی از بهترین تجارب رمان خونیه من بود و توصیه می‌کنم اگه به رمان‌های عاشقانه‌‌ای که سبک جدید و به دور از کلیشه علاقه دارید مطالعه‌ش کنید و البته به علایم نگارشیش دقت کنید تا مثل من نشید!:>

افزودن نظر