دانلود رمان بسته ( جلد دوم رمان فرمول) ⭐️

خلاصه رمان بسته:

دانلود رمان بسته _ به سرانجام رسیدن تلاش فضانوردان مریخی به دست چه کسی محقق خواهد شد؟ دوست و دشمن را چگونه باید از هم تشخیص داد؟ چه کسی قرار است قربانی ساخت این فرمول شود؟ کاش پایانی خوش برایش تداعی شود. کاش…

 

دانلود رمان بسته ( جلد دوم رمان فرمول)

دانلود رمان بسته

 

 

قسمتی از رمان:

چارلی کنار یک گل فروشی ایستاد و یک دسته گل خرید و به سمت خانه ی سوفی راند. حدود یک ربع بعد او جلوی خانه ی نامزدش ایستاده بود. زنگ خانه را زد اما کسی درب را برایش باز نکرد. بعد از اینکه دو بار دیگر هم زنگ را زد و کسی درب را برایش باز نکرد نگران شد و با تلفنش شماره ی سوفی را گرفت اما خاموش بود.

با اینکه قسم خورده بود هیچ وقت بی اجازه وارد خانه ی سوفی نشود اما الان یک شرایط خاص بود. پس کلید را از جیبش بیرون آورد و قفل ذر را باز کرد. سوار اسانسور شد و کلید طبقه ی ۵ را فشار داد . با تمام نگرانی که در قلبش نهفته بود، حالا مجبور بود که به اهنگ آسانسور گوش بسپارد و هیچ کار دیگری از دستش ساخته نبود . بالاخره اسانسور رسیدنش را به طبقه ی ۵ خوش آمد گفت و این بهترین خوش آمد گویی این آسانسور  برای او بود .

با کلیدش درب خانه را هم باز کرد و سوفیا را صدا زد اما صدایی نشنید . جلوتر رفت . نفسی از سر آسودگی کشید سوفی خانه بود .

وارد اتاق شد و روی تخت کنار سوفی که دراز کشیده بود نشست.

 

پیشنهاد می شود:

 رمان ستار | سینا نصیری

رمان ازدحام سرنوشت | پانته‌آ صدفی

دانلود رمان ابلیس و ساده لوح

دانلود رمان آتشی بر پیکر جانم

کتاب با ماهی ها غرق می شوم

منتشر شده توسط :PARISA در 136 روز پیش

بازدید :1499 نمایش

برچسب ها :

این کتاب را به اشتراک بگذارید ..


دیدگاه خود را بنویسید . تعداد نظرات : ( 1 )


  1. س.زارعپور گفت:

    میشه لطفا اگر رمانی چند تا جلد داره، وقتی روی صفحه دانلود میذارینش، لینک بقیه جلدهاشم زیرش بذارید؟ اینطوری خیلی راحت‌تره. و بازدیدها رو هم بیشتر میکنه.