دانلود رمان جدال نهایی (جلد پایانی رمان لیانا)

 

دانلود رمان جدال نهایی (جلد پایانی رمان لیانا)

 

خلاصه :

دانلود رمان جدال نهایی (جلد پایانی رمان لیانا) _ روبی پس از جمع کردن ارتشی بزرگ و متحد، به جنگ تنها دشمن خونی‌اش، نارسیسا رفته و نبردی را آغاز می‌کند که پایان دهنده ی نفرین هِدِس و آزادی مردم آدونیس است. او به قصد انتقام مرگ گذشتگان و عزیزانش به پا می خیزد تا یک بار برای همیشه سایه‌ی سیاه تاریکی را از سرزمینش برداشته و…

 

این رمان اختصاصی سایت یک رمان است

 

پیشنهاد می شود

دانلود رمان کلبه ای میان جنگل(جلد سوم رمان لیانا)

 

قسمتی از رمان :

روبی با آخرین سرعت به سمت چادر جاناتان می‌دوید، سرعتش چنان زیاد بود که چند بار تا مرز افتادن پیش رفت اما به موقع تعادلش را حفظ کرده و به دویدن ادامه داد.
باورش نمی‌شد که پس از چند هفته، در نهایت ملکه کاترین اجازه ی ورود به قصر را به او داده باشد.

وقتی این خبر را از فِرِد شنید آنقدر هیجان زده شد که مقداری از نوشیدنی‌اش از دهانش به بیرون پاشید و لباسش را خیس کرد. سپس بلافاصله از چادری که دوستانش در آن دور هم جمع شده بودند بیرون پریده و بی‌توجه به اعتراض آن ها به سمت چادر جاناتان به راه افتاد.
وقتی به چادر رسید چند ثانیه صبر کرد تا نفسش بالا بیاید، آن گاه دستش را بلند کرد تا در بزند که ناگهان به یاد آورد چنین کاری ممکن نیست، از این رو تنها سرفه‌ی خشکی کرده و به آرامی ورودی چادر را کنار زد‌.
محل اقامت جاناتان مثل دفعه های قبل مرتب و تمیز بوده و وسایل کمی در آن به چشم می خورد: یک تخت خواب چوبی در گوشه ی چادر با میزی که روی آن پر از مجسمه های دست ساز خودش بود.

 

 

پیشنهاد می شود

این کتاب را به اشتراک بگذارید ..

نام رمان

نام رمان : جدال نهایی (جلد پایانی رمان لیانا)

نویسنده

نام نویسنده : zahra bagheri کاربر انجمن یک رمان

موضوع

ژانر : تخیلی، فانتزی، عاشقانه

طراح

ویراستار : fateme078

تعداد صفحات

تعداد صفحات : 467

رمان هایی که پیشنهاد میشود