دانلود رمان در انتظارچیست ؟ نوشته Behnam.r اختصاصی یک رمان

 

دانلود رمان در انتظارچیست ؟ نوشته Behnam.r اختصاصی یک رمان

 

خلاصه رمان :

دانلود رمان در انتظارچیست ؟ نگار دختری با گذشته ی رمزآلود و دردناک که سعی میکند نفس بکشد و زندگی کند،روزی در کلاس دانشگاهشان یک شاگرد جدید می آید که از قضا دلباخته ی نگار می شود لاکن نگار علاقه ای به ازدواج ندارد و از او به دلایلی فرار میکند.او که در خانه شرایط سخت و دشواری دارد در انتظار روزنه ای از امید نشسته است و آیا به امید میرسد؟در طول رمان از راز

نام رمان :در انتظار چیست؟
نویسنده:Behnam.r
ژانر:تراژدی

سربسته ی زندگی نگار و شخصیت های دیگر پرده برداشته میشود و ماجرای عاشقانه ی متفاوتی شکل میگیرد که پاک و مقدس است از جنس باران و از جنس محال؛و به راستی نگار داستان ما در انتظار چیست؟

قسمتی از رمان :

حقیقت چیست؟رازی میان لب های بسته شده!لب هایی که حکم سکوت را دارند،از چه کس؟لب ها میدانند،آنگونه دست ها را باید بست آن لحظه که دست ها نشانه ی ضعف اند،برای چه؟برای مشت نشدن،برای مشت نزدن.حقیقت چیست؟رازی که میان لب هایمان جان میدهد؟یا بغضی که خود را به دار مصیبت می نهد؟راز ها هر کدام در انتظار نشسته اند،در انتظار چه چیز؟آیا انتظار ها تنها در غروب غم گسار پاییز غم انگیزاند؟به راستی انتظارها در طلوع دل انگیز بهار نیز غم انگیز اند.
سپیدی روز رخت هجرت بسته و سیاهی شب آسمان را در برگرفته بود،ستاره های رنگو رو رفته به ناچار می درخشیدند؛صدای شکسته شدن می آمد،صدای فریاد های بی امانشان در خانه طنین انداز بود.
– بسه دیگه بسه…میگم نمیخوام،ولم کنین دلم نمیخواد واسم کاری کنین اصلا؛بزارین بمیرم خلاص.
– چی داری میگی آخه؟مگه ما چی گفتیم که باز جنی شدی!
– هیچی نگین هیچی،نمیخوام چیزی بشنوم.

 

به درخواست نویسنده فایل ها قرار داده نمی شوند

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید