دانلود رمان ستاره‌ای که عاشق ماه شد ⭐️

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 کل رای ها )
ratingsLoading...

معرفی رمان:

دانلود رمان ستاره‌ای که عاشق ماه شد _ و این روایت ماه و ستارگان است که دل‌ها را وصله‌ی هم می‌کند. مرد نویسنده‌ای که پی کسی می‌گردد که متن‌هایش خواه ناخواه ذهنش را درگیر کرده. در آخر این ایاب و ذهاب به دختری می‌رسد که علاوه بر آن داستان‌ها، زندگی پر از گره‌اش هم مرد قصه‌ را هم درگیر می‌کند… مرد قصه‌ای که در یک برهه‌ی زمانی کوتاه تمام زندگی‌اش پر از بحران می‌شود و برای نگهداشتن عشق جوانه زده در دلش دست به هر کاری می‌زند.

 

دانلود رمان ستاره‌ای که عاشق ماه شد

دانلود رمان ستاره‌ای که عاشق ماه شد

 

قسمتی از رمان:

چشم‌هایم را بستم و مجله را روی میز پرتاب کردم. درست کنار مجله‌های قبلی. باز هم آن جملات… باز هم آن دلنوشته‌ها که به تازگی صفحه‌ی آخر مجله چاپ می‌شد. نمی‌د‌انم چرا، ولی آن جملات کوتاه و ظریف که به طرز عجیبی کنار یک دیگر چیده بودنشان دلم را زیر و رو می‌کرد.

حال چند هفته‌ایست، که درک کرده‌ام وقتی مادرم می‌گفت؛ در دلم انگار رخت می‌شویند؛ یعنی چه…!

عجیب بود، که اخر هر متن و هر دلنوشته هیچ اسم و نشانی از نویسنده نبود… .

کم از این جملات احساسی نخوانده بودم؛ خودم نویسنده‌ام. دانلود رمان عاشقانه ستاره‌ای که عاشق ماه شد کارم این است که با کلمات بازی کنم، اما… این جملات… این حرف‌ها… انگار که از اعماق وجود کسی نوشته می‌شدو آخر هر نوشته فقط یک جمله بود… امضا؛ من احمق‌ترین عاشق این قاره‌ام! سرم را میان دستانم گرفتم تا کمی از سردردم کم شود.

خانه‌ی کم نورم را سکوت مطلق فرا گرفته بود. تنها زندگی می‌کردم و گاهی به پدر و مادرم سری می‌زدم. نمی‌دانم چه ‌شد، که تصمیم به جدایی از آن‌ها گرفتم. اسم و رسمم ماهداد متین… 

 

 

پیشنهاد می‌شود

رمان سال‌هاست که زن‌ها مرده‌اند | ساپورا

رمان پشیمان می‌شوی (سرپناهی دیگر۲) | غزل محمدی 

دانلود رمان خانه‌ی من قلب توست

دانلود رمان دیوار کج

 

منتشر شده توسط :PARISA در 139 روز پیش

بازدید :3473 نمایش

این کتاب را به اشتراک بگذارید ..

نام رمان

ستاره‌ای که عاشق ماه شد

نویسنده

زهره خزایی

ژانر

درام / عاشقانه

طراح

آمیتیس

تعداد صفحات

247

منبع

یک رمان

اندروید

دانلود فایل apk

پی دی اف

دانلود فایل pdfافزودن نظر