دانلود رمان فرمول خاص ⭐️

معرفی رمان:
فرمول خاص در برگیرنده اتفاقات جامعه است. حال این رمان براساس فرمول خاص در زندگی پنج خانواده تاثیر خواهد گذشت. این فرمول نزد خانواده عنقا می‌باشد و خانواده راد مصمم برای به دست آوردن آن فرمول هستند و در این میان تکین، ناجی همیشه دور و عاشق، مراقب یاس عنقا است.
فرمول بر ملا خواهد شد؛ اما هر کدام تاوان سنگینی را برایش پرداخت کردنده‌اند. تاوان فهمیدن این راز تلنگری بر زندگی همه خواهد بود.

 

دانلود رمان فرمول خاص

دانلود رمان فرمول خاص

 

قسمتی از رمان:

از جا بلند شد و به سختی روی پاهایش ایستاد. دلش می‌خواست بی‌قید از هر چیزی روی زمین پخش شود و در خلسه‌ای فرو رود که هیچ گاه تمامی نداشته باشد‌. دستگیره‌ی در را که تکان داد جرقه‌ای به ذهنش خورد.

یاس یقین پیدا کرد که صدای آن مرد ناشناس، مربوط به کسی به جز برسام نمی‌شد! خودش بود! همان مرد پرتقالی که مستانه می‌گفت. اما… ! در را با هول کوتاهی باز کرد و بیرون رفت.
تکین پشت سرش تا دم در آمد. برای لحظه‌ای ناخودآگاه راهرو را نگاهی انداخت.

دو مرد با قد و قامتی تنومند، کشیده و رشید جلوی در یاس ایستاده بودند و در اتاق یاس باز بود. تکین جا خورده بود، با چشمانی گرد شده به آن‌ها می‌نگریست.
دو مرد دیگر با لباس‌هایی سیاه و سفید اما با تن و بدنی عضلانی و تنومند در راهرو می‌چرخیدند و نگاه به شماره های اتاق‌ها می‌انداختند. چند لحظه‌ی بعد درست جلوی در اتاق یاس کنار هم متوقف شدند

. یاس چشم ریز کرده بود و به آن‌ها می‌نگریست. تکین در لحظه با چیزی که دید، مغزش فرمان داد و دم در، یاس را گرفت و به درون اتاق کشید. تکینی که تا چند لحظه‌ی پیش سست و بی‌رخوت و بی‌رمق روی زمین نشسته بود.

 

 

 

پیشنهاد می شود

رمان بی‌شعوران | فاطمه پناهی(Niyosha22) 

رمان مرزهای بی‌قانون | marzieh-h 

دانلود رمان کاش نبودم

دانلود رمان انکار

کتاب عاشقانه اشتباه کردم

منتشر شده توسط :PARISA در 107 روز پیش

بازدید :2968 نمایش

برچسب ها :

این کتاب را به اشتراک بگذارید ..


دیدگاه خود را بنویسید . تعداد نظرات : ( 1 )


  1. ... گفت:

    بابت نوشتن این رمان به نویسنده خسته نباشید می گم
    واقعا قشنگ بود و کاملا غافلگیرانه
    قلمتون مانا
    منتظر اثرهای دیگه تون هستم