دانلود رمان پیشم بخند ⭐️

معرفی رمان پیشم بخند:

دانلود رمان پیشم بخند _ این داستان، زندگی‌ای رو به تصویر می‌کشه که پستی و بلندی‌های زیادی دیده. پسری که راه شادی رو به زندگیش بسته و دختری که در کشف دلیل پوزخند زدن‌های اونه. غافل ازاینکه پشت این پوزخندهای پسر، غم‌های فراوان و داستان‌هایی پنهان شده. این دختر می‌تونه رنگ و بوی عشق و خوشبختی به زندگی پسر بده؟

 

 

دانلود رمان پیشم بخند

دانلود رمان پیشم بخند

 

 

قسمتی از رمان:

اینکه خندیدنت برای کسی آرامش بیاره خیلی خوبه. وقتی کسی با تموم وجودش خندیدن هاتو دوست داره و ازت می خواد همیشه پیش اون بخندی؛ می شه اوج خوشبختی یعنی دیگه خوشبخت تر از تو وجود نداره….

وقتی کسی رو داری که بهت بگه ” وقتی دارمت مهم نیست غم دنیا ” یعنی اون آدم حتی اگه از آسمون سنگ هم بباره بهت می گه ” پیشم بخند که آرومم میکنی ” یکمی خنده داره ولی عشق همینه ؛ یعنی دیوونه بازی !

***

بعد از اتاقم رفت بیرون. به کل یادم رفت که میخواستم زنگ بزنم به شایان حالا بعد بهش زنگ میزنم خوبه صبح باهاش حرف زدم. از فکر شایان در اومدم و پریدم جلو کمدم و سریع یه بیلر طوسی با تیشرت سفیدم پوشیدم مانتو جلو باز صورتی رنگمو هم که مدلی خاصی نداشت پوشیدم و موهای بلند مشکیم و هم بافتم انداختم روشونم شال سفیدم و انداختم رو سرم و کفش اسپرت های سفیدم و پام کردم و گوشی به دست رفتم پایین:

-امیر علی، آرمان خب بیاین پایین دیگه من که دخترم نیم ساعته آماده ام شما پسرا هنوز نه…

حرف تو دهنم ماسید تا حالا دقت نکرده بودم چرا؟

 

پیشنهاد می شود:

رمان دیباچه‌یِ شیفتگی 

رمان راهی برای دست یافتن(جلد دوم)

دانلود رمان تهران دود

دانلود رمان اشک اقیانوس

رمان گوش ماهی

 

منتشر شده توسط :PARISA در 31 روز پیش

بازدید :352 نمایش

برچسب ها : , , , , ,

این کتاب را به اشتراک بگذارید ..


دیدگاه خود را بنویسید . تعداد نظرات : ( 2 )


  1. نویسنده گفت:

    من هنوز رمانو نخوندم ولی فکر کنم نویسنده به شدت ماکانیه😊

  2. نویسنده گفت:

    ماکان عشقه . تامام