دانلود رمان گرگ زاده ( شکارچیان مخفی) اختصاصی یک رمان 

 

دانلود رمان گرگ زاده ( شکارچیان مخفی)

 

 

خلاصه رمان :

دانلود رمان گرگ زاده ( شکارچیان مخفی) متفاوت بودن سخته. این که متفاوت باشی و مجبور شی خودتو همرنگ جماعت نشون بدی سخت تره. مایک پسریه که با همه اطرافیانش فرق داره…انسان نیست….بلکه گرگینه اس. همین موضوع باعث میشه تنها تر از سایر انسان ها باشه ولی یه مشکل دیگه هم وجود داره…مایک حتی با هم نوعان خودش هم فرق داره…تفاوتی عجیب و شوم. چیزی که روی تمام زندگیش خط سیاهی می کشه و باعث میشه حس کنه تنها ترین آدم روی زمینه…در این گیرو دار تنهایی اتفاقی میوفته که گرما رو به قلبش بر می گردونه…حسی که بهش امید میده برای ادامه دادن برای مبارزه کرد….گرگینه به دام عشقی ممنوعه اسیر میشه…عشقی که باعث بیدار شدن نفرینی هولناک میشه.

قسمتی از رمان :

شیرها ادعا می کنند سلطان جنگلند!

ببرها خود را قوی ترین حیوان دنیا می دانند!

اما خنده دارست که به دستور انسانی در سیرک بالا و پایین میپرند!

ولی گرگ رام نمی شود…!

اهلی نمی شود!

برای کسی عوض نمی شود و ….

همه می دانند بازی کردن با گرگ حکمش مرگ است…!

***

کلافه از جا بلند شدم چندین بار عرض اتاق رو طی کردم اما از سردرگمی و کلافگیم چیزی کم نمی شد. دست هامو توی جیبام فرو کردم، شی سردی رو با سر انگشت هام حس کردم. دستمو دور زنجیر بلندش مشت کردمو و از جیبم بیرون کشیدم.

دست هام به سردی فلز ساعت جیبی قدیمی که بهم هدیه داده بود میشه.قاب ساعت رو باز میکنم و نگاهم روی لبخد پررنگش توی عکس خیره میمونه….روی عکسش دست میکشم و عاجزانه امیدوارم جای سرمای عکس میتونستم گرمای واقعی پوست لطیفش رو حس کنم اما….

کلافه تر از قبل به سمت آینه رفتم و به تصویر غریبه منعکس شده توی اینه چشم دوختم. انگار دیگه خودمم نمیشناسم…..سوزش پشت کتفم باعث میشه همه چیز دوباره توی ذهنم تکرار شه….سوزش مهر نامرئی گداخته ای که نشونه این نفرین ابدیه.

نمیذاره یک بار هم که شده فراموش کنم عادی نیستم…انسان نیستم…بلکه منو با خوی وحشی و عصیانگر یه گرگ میشناسن…..منی که حتی با هم نوع های خودم هم متفاوتم و متنفرم از این تفاوتی که مثل یه دیوار منو از بقیه دور میکنه.

 

قسمت دانلود 

لینک دانلود به زودی 

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید