• درباره ما

درباره ما


  • با سلام
    وب سایت یک رمان در زمینه دانلود رمان رایگان و فروشی فعالیت خود را در سال 1395 اغاز نمود که با هدف ارائه رمان های رایگان بدون پرداخت هیچ هزینه ای اقدام نموده است .

  • اگر شما از علاقه مندان به رمان هستید ، در عصر تکنولوژی امکانات بسیار پیشرفت کرده است و دیگر برای مطالعه یک رمان لازم نیست یک کتاب گاهی سنگین ، کوچک و یا بزرگ را با خود حمل کنید و میتوانید رمان مورد علاقه خود را با فرمت مخصوص برای موبایل ، تبلت و یا کامپیوتر خود دانلود نمایید و هر زمانی که فرصت داشتید آن را به راحتی مطالعه نمایید .

  • پیشرفت تکنولوژی باعث شده است که مطالعه کتاب ها بسیار ساده تر از گذشته باشد و نسیت به گذشته دامنه کتاب های این گونه نیز در دنیای مجازی بسیار گسترش یافته است است، شاید در گذشته در نهایت با مراجعه به یک کتابخانه به 200 تا 500 جلد کتاب مواجه می شدید . اما در حال حاضر با مراجعه به یک سایت همانند یک رمان به حداقل 2000 کتاب دسترسی خواهید داشت. تیم یک رمان همیشه سعی نموده است بهترین رمان ها را برای کاربران خود فراهم آورد که تا به امروز در تحقق به این هدف موفق بوده است .


  • سایت یک رمان سعی نموده است با ایجاد تالار گفتگو و فراهم آوردن شرایط نویسندگی این فرصت را به خوانندگان خود بدهد که در صورتی که توانایی ایجاد یک اثر(رمان، دلنوشته، دفتر شعر) را دارند با عضویت در انجمن یک رمان آن را انتشار دهند و در صورتی که اثر نویسندگان نوپا از کیفیت لازم برخوردار باشد تیم مدیریت یک رمان با قرار دادی که با ناشران رمان دارد آنه ا را به چاپ برساند.
    و در نهایت می شود گفت روند سایت نسبت به قبل بسیار بهتر شده است . که با همراهی با ما حتما با آن بیشتر آشنا خواهید شد .نظرات بسته است