تازه ترین مطالب انجمن


RSS رمان های زیبای در حال تایپ
 • رمان بمیر | نرگس زنده بودی کاربر انجمن یک رمان
  کد رمان:1434 ناظر رمان: cinder نام رمان:بمیر نویسنده:نرگس زنده بودی(×تَبَسُمْے×) ژانر:ترسناک/عاشقانه (پونه-هانده ارچل رهام-امیر مقاره) مقدمه: مــرگ! کلمه ایی که مو را به تن آدم سیخ میکند! انتقام! تلافی! دختری که تقاص میدهد! دختری که به پای گذشته اش میسوزد! اشتباهی درکودکی! دنیای جوانی اش را خراب میکند! خلاصه- داستان درمورد دختریه به اسم پونه […]
 • رمان سیاه مثل سفید | مبینا ن - ی کاربر انجمن یک رمان
  کد رمان: 1428 ناظر: cinder بنام خدا نام رمان:سیاه مثل سفید نام نویسنده:مبینا ن - ی ژانر:ترسناک،تخیلی خلاصه: یاس،دختری که ناخواسته صفحه های تخیل واقعی زندگیش را ورق میزند.مبارزه ای بین ترس و شجاعت،نوشتن سرنوشتی از نو و قلبی که عاشق می شود.
 • رمان عشق مبارز من | مریم سالاری کاربر انجمن یک رمان
  کد رمان: 1340 ناظر: *AFSOON* اسم رمان: عشق مبارز من ژانر: عاشقانه، ورزشی نویسنده: مریم سالاری خلاصه: ارمیتا دختری کیوکشین کار و بسیار شاد که مرگ پدر و مادرش باعث افسردگی او می شود، اما در یکی از مسابقات جهانی اتفاقی برای او رخ می دهد که روند زندگی اش را دچار تغییر میکند و...
 • رمان دختران لجباز پسران مغرور | Ranya کاربر انجمن یک رمان
  کد رمان: 1397 ناظر: NOSHIN نام رمان:دختران لجباز پسران مغرور نام نویسنده: Ranya ژانر: طنز، عاشقانه خلاصه: سه دختر.... سه پسر ... دختران...... پسرانی از دنیای پر از تکبر و غرور .....ودختران از دنیایی پر از شیطنت و لجبازی پسر هاو دختر های قصه ی ما عاشق میشن و تو این راه دو چیز مانع […]
 • رمان درد دیوانگی | Donyrd کاربر انجمن یک رمان
  کد رمان: 1330 ناظر: roro nei30 نام رمان: درد دیوانگی نام نویسنده: Donyrd ژانر: عاشقانه خلاصه: مرز عشقو نفرت نازك تَر از يك تار مو ست… دوست داشتنت ديوانگي ست اما زيباست… داستان پسري كهـ دلباخته ي كوه غرور ميشود اين دلباختگي اورا به سمت تباهي شناور ميكند كوه غروري كهـ سرنوشت اورا به دختري […]

تصاویر فلامک جنیدی و همسر و فرزندش

بازدیدها: 408 بازدید
0 نظر
REZA_M
۱۶ خرداد, ۱۳۹۷

تصاویر فلامک جنیدی و همسر و فرزندش

فلامک جنیدی یکی مشهور ترین بازیگران طنز در کشورمان است که بعد از مهاجرت او به خارج از کشور دیگر در سریال های طنز بازی نکرده است. او اخیرا صاحب دوقلوهایی به نام حنا و میلان در خارج از کشور شده است.

فلامک جنیدی متولد سال ۵۱ در شهر مشهد است و مدتی پیش به همراه خانواده اش به خارج از کشور مهاجرت کرده است. او کارش را در بازیگری با سریال های مهران مدیری آغاز کرد و در همان سریال ها به معروفیت دست یافت. او در سال هایی پایه ثابت مجموعه های طنز صدا و سیما بود و بازی زیبایی را ارائه می داد. مدرک تحصیلی او نمایشنامه نویسی است. او مدتی پیش صاحب یک فرزند دوقلو شده است. در ادامه تصویری از فلامک جنیدی در خارج از کشور به همراه خانواده اش می بینید.

تصویری از فلامک جنیدی در خارج از کشور

بازیگر زن مهاجرت کرده به همراه خانواده اش در خارج از کشور/عکس تصویری از “فلامک جنیدی” به همراه همسر و فرزندش را مشاهده می کنید.

همسر و فرزند فلامک جنیدی در خارج از کشور

ادامه / دانلود
دسته بندی:

دختر تازه متولد شده فریبا نادری

بازدیدها: 426 بازدید
0 نظر
REZA_M
۱۶ خرداد, ۱۳۹۷

 دختر تازه متولد شده فریبا نادری

 دختر تازه متولد شده فریبا نادری

         دختر تازه متولد شده فریبا نادری

فریبا نادری از جمله هنرمندان خوب و بی حاشیه کشورمان است که چندی پیش خبر مادر شدنش را در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد و دختر او که یارا نام دارد در تاریخ سوم اسفند ماه به دنیا آمد. در ادمه تصاویر او را می بینید.

فریبا نادری در سوم اسفند ماه سال ۱۳۹۶ خبر تولد فرزندش یارا را منتشر کرد و متولد شدن او را تبریک گفت. او بعد از گذشت هشت سال از درگذشت همسر سابقش مسعود رسام با مهرداد طباطبایی ازدواج کرد و مدتی بعد خبر مادر شدنش را در یک برنامه تلویزیونی به اطلاع مردم رساند. دختر فریبا نادری در خارج از کشور متولد شده است. فریبا نادری با بازی در سریال های زیبای همچون : ستایش ، پرستاران و گمشدگان در بین مردم معروف شده است. در ادامه تصویری از دختر فریبانادری برای اولین بار می بینید.

دختر فریبانادری بازیگر خوب کشورمان

فریبا نادری برای اولین بار از دختر تازه متولد شده اش عکسی منتشر کرد.

یارا ، دختر فریبانادری بازیگر مشهور

دختر فریبا نادری در کنار همسرش مهرداد طباطبایی

دختر فریبا نادری و همسرش

بهداشت نیوز

ادامه / دانلود
دسته بندی:

استایل جدید بهاره رهنما

بازدیدها: 588 بازدید
0 نظر
REZA_M
۹ خرداد, ۱۳۹۷

استایل جدید بهاره رهنما

 

استایل بهاره رهنما بازیگر خوب کشورمانبهاره رهنما یکی از بازیگران خوب کشورمان است که در ایران محبوبیت بالایی دارد و همچنین همسر سابق او پیمان قاسم خانی نویسنده و طنزپرداز سینما بود که به دلایلی از هم جدا شدند و بهاره رهنما برای بار دوم ازدواج کرد.

بهاره رهنما یکی از بازیگران مشهور و محبوب سینما و تلویزیون کشورمان است که تبدیل به یک بازیگر پرحاشیه نیز شده است ولی همچنان محبوبیت خود را حفظ کرده است و مردم او را دوست دارند. این بازیگر متولد ۱۰ آذر ماه سال ۵۲ در اراک است. همسر اول او پیمان قاسم خانی نویسنده سینما بود و آنها یک دختر به نام پریا نیز دارند. بهاره رهنما در شهریور ماه سال ۹۶ با امیرخسرو عباسی ازدواج کرد. بهاره رهنما بعد از انجام یک عمل جراحی لاغری به کلی تغییر کرد و کاهش وزن چشمگیری داشته است که در تصویر زیر کاملا مشهود است. در ادامه استایل بهاره رهنما را بعد لاغری می بینید.

استایل بهاره رهنما بازیگر خوب کشورمان

عکسی که به تازگی از استایل بهاره رهنما ؛ بازیگر معروف سینما و تلویزیون در فضای مجازی منشر شده است را ببینید و تعجب از این همه کاهش وزن

جدیدترین استایل بهاره رهنما بازیگر معروف

استایل بهاره رهنما بعد از کاهش وزن

استایل بهاره رهنما بعد از کاهش وزن

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون

افکار نیوز

ادامه / دانلود
دسته بندی:IRAN