• پای پرسپولیس هم به مذاکره ی استقلال و ذوب آهن باز شد! | یک رمان | دانلود رمان پای پرسپولیس

پای پرسپولیس هم به مذاکره ی استقلال و ذوب آهن باز شد!

پای پرسپولیس هم به مذاکره ی استقلال و ذوب آهن باز شد!

همچنان بحث استقلالی شدن مهاجم ذوب آهن، یکی از مباحث جدی فوتبال ایران است.

آخرین وضعیت پیوستن احتمالی مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن به استقلال
رد پیشنهاد استقلال توسط مهاجم تیم ملی!
مذاکره جدی استقلال با جانشینان تیام و حسینی
خط و نشان مهاجم الجزایری السد برای استقلال
باشگاه استقلال همچنان پیگیر جذب مهاجم ذوب آهن

به گزارش پارس نیوز، مدیران باشگاه ذوب آهن اعلام کرده بودند تنها به یک شرط حاضر هستند مرتضی تبریزی را در اختیار باشگاه استقلال قرار بدهند که این باشگاه مبلغ یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بابت رضایتنامه کاپیتان ذوبی‌ها پرداخت کند. مبلغی که با مخالفت شدید آبی پوشان مواجه شد.

در همین شرایط به یکباره شایعه مطرح شد مبنی بر اینکه پس از مذاکرات پنهانی و فراتر از مدیران دو باشگاه، ذوبی‌ها اعلام کردند با مبلغ یک میلیارد تومان هم رضایتنامه تبریزی را می‌دهند و ۸۰۰ میلیون تومان به استقلالی‌ها تخفیف دادند. در ادامه این بحث‌های فضای مجازی، سعید آذری آستین‌ها را بالا زد و ضمن تکذیب این شایعه، در صفحه شخصی خود این خبر را اعلام کرد که هیچ صحبتی در مورد ارائه تخفیف به استقلالی‌ها مطرح نشده است.

آذری بدون اشاره به نام باشگاه پرسپولیس، پای سرخپوشان را هم به میان آورد و در بخش دیگری از مطالب خود نوشت: «مگر برای حق ترانسفر محسن مسلمان و پیام صادقیان کوتاه آمدم که در این فقره، حق باشگاه ذوب آهن را تضییع کنم؟» صادقیان و مسلمان از باشگاه ذوب آهن به پرسپولیس رفتند و عینا پول ترانسفر و حتی حق رشدشان توسط پرسپولیس به ذوبی‌ها پرداخت شد.

جالب اینکه آذری حتی ماجرای تخفیف ۳۰۰ میلیون تومانی به استقلالی‌ها را نیز تکذیب کرد و این شایعات را بازی با احساس هواداران استقلال خواند. با این شرایط، کار آبی‌ها برای جذب تبریزی سخت‌تر شده به خصوص که تیام گفته برنمی گردد و مهاجم خوب و مفید دیگری در بازار نقل و انتقالات دیده نمی‌شود که بخواهد به جمع آبی پوشان برود.

منبع خبر : خبر ورزشی

منتشر شده توسط :meli770 meli770 در 675 روز پیش

بازدید :28 نمایش

برچسب ها :

این کتاب را به اشتراک بگذارید ..

رمان هایی که پیشنهاد میشود