دانلود داستان کوتاه تقدیر یک شب زمستانی

دانلود داستان کوتاه تقدیر یک شب زمستانی

 

دانلود داستان کوتاه تقدیر یک شب زمستانی

 

خلاصه داستان:

دانلود داستان کوتاه تقدیر یک شب زمستانی _ این داستان روایتگر واقعیتی است که به وضوح در جوامع امروزی و حتی در کشور عزیزمان بیداد می‌کند، جامعه‌‌ای که از نگرش خیلی از افراد به دو قطب فقیر و غنی شکل یافته. این داستان شاید کوتاه، اما می‌تواند درون‌مایه فراوانی داشته باشد و نهایت به یک نتیجه نهایی برسد. نمایانگر دردی است که گریبان‌گیر جمع کثیری از جوانانمان شده، آن‌هایی که ثروت

 

این کتاب اختصاصی سایت یک رمان است.

 

 

پیشنهاد می شود

دانلود داستان کوتاه خونریزی مغزی

دانلود داستان کوتاه اتوبوس

دانلود مجموعه داستان کوتاه لبخندهای ترک خورده

 

 

قسمتی از کتاب :

و مال دنیا را از آنِ اشخاصی می‌بینند، که گویا بی‌هیچ محنت و تلاشی آن را کسب نموده‌اند. افرادی که عقیده دارند تقدیرشان به وسیله این افراد مرفه ربوده شده و اینک قصد دارند به مانند آنان با آن‌ها برخورد کنند تا شاید بتوانند سرنوشت ربوده شده‌شان را پس بگیرند، اما… آیا اندیشه و منطق شکل‌ یافته ذهنشان قابل پذیرش است؟! به راستی سارق سرنوشت‌شان همان قشر هستند؟! پاسخ به این سؤال‌ها را در قالب دو شخص خیالی که تنها زاده ذهن است گنجاندم تا هر کس بر طبق ذهنیت و بینش خود به نتیجه آن برسد.

دانلود داستان کوتاه تقدیر یک شب زمستانی _ با احتیاط از آخرین دیوار هم گذر کرد. به درخت تنومند مورد نظرش که در انتهای باغ قرار داشت رسید. بی‌درنگ پای راستش را روی یکی از شاخه‌های قطوری که به نسبت در ارتفاع کوتاه‌تری قرار داشت، گذاشت و خودش را در یک حرکت بالا کشاند. شاخه بعدی را هم بالا رفت و پایش را به سنگ گرانیتیِ ل**ب دیوار تکیه زد و با یک حرکت روی لبه دیوار بلند نشست. 

 

 

 

پیشنهاد می شود

مجموعه داستان های کوتاه آبرون | chekav:)

داستان کوتاه آسانسور | zahra bagheri

داستان کوتاه آرام اما طوفانی|مهدیه احمدی

منتشر شده توسط :PARISA در 606 روز پیش

بازدید :1241 نمایش

برچسب ها :

این کتاب را به اشتراک بگذارید ..


دیدگاه خود را بنویسید . تعداد نظرات : ( 2 )


  1. negin گفت:

    عــالـی بـود ???

  2. negin گفت:

    عالی بود موفق باشی نویسنده مهربونم ♡