دانلود رمان شب های مهتاب

دانلود رمان شب های مهتاب

 

دانلود رمان شب های مهتاب

 

خلاصه :

دانلود رمان شب های مهتاب _ قصه‌ی دختری است به نام مهتاب که در شیراز زندگی می‌کنه، از نامزدش محسن جدا میشه و برای تحصیلات به تهران میاد، ۸ سال بعد مهتاب تو شرکتی مشغول به کار میشه و قراره با مسعود رئیس شرکت ازدواج کنه، با ورود محسن به اون شرکت زندگی هر سه نفر دستخوش تغییراتی می‌شه.

 

این رمان اختصاصی سایت یک رمان است.

 

پیشنهاد می شود

دانلود رمان متاهل 

دانلود رمان پلیس های دردسرساز

دانلود رمان لیلی بی وفا 

 

قسمتی از رمان :

داشتم با روزنامه‌ی توی دستم بازی می‌کردم. راستش نمی‌دونستم به محسن چی باید بگم، بابام رو به سختی راضی کرده بودم، یادم نمی‌ره چقدر جنگ اعصاب داشتیم توی اون روزها. نمی‌دونم محسن چه عکس‌العملی نشون می‌ده، ولی بالاخره که باید می‌فهمید.

باهاش قرارگذاشتم پاتوق، فکرم درگیر بود، تصمیم گرفتم کمی پیاده روی کنم، برای همین دیر رسیدم. قرارمون ساعت ۳ بود ولی من نزدیک به ۴ رسیدم پارک آزادی(شیراز)، وقتی رسیدم دیدم محسن نشسته روی صندلی و داره با ذوق بچه‌ها رو نگاه می‌کنه و می‌خنده. هیچ کس به اندازه‌ی من نمی‌دونست که محسن چقدر بچه دوست داره، همش می‌گفت دوست دارم چهار پنج تا بچه داشته باشم که وقتی میام خونه از سر و کولم بالا برن!

برعکس من که با قانونِ فرزند کمتر زندگی بهتر موافق بودم. از دور نگاهش می‌کردم، قد و هیکل متوسط، چشم و موهای قهوه‌ای، ل**ب و بینی معمولی. صورت دوست داشتنی داشت.

یه پیراهن طوسی هم پوشیده بود که از همیشه برام خواستنی‌تر شده بود، بهش می‌اومد. همینطور داشتم نگاهش می‌کردم، محسن منو دید با همون لبخند دوست‌داشتنی‌اش اومد سمتم. دلم پر می‌کشید برم محکم بغلش کنم، اما از این فکر خودم، هم خنده‌ام گرفت، هم به خودم تشر زدم. 

 

پیشنهاد می شود

رمان فرزند خاموش | Fatemeh.M 

رمان اسارت مکافات | دیلان شریفی

رمان حد طوفان | ف.سین 

این کتاب را به اشتراک بگذارید ..


دیدگاه خود را بنویسید . تعداد نظرات : ( 4 )


  1. فاطمه گفت:

    رمان جالبی بود. چون خیلی طولانی نیست وقت زیادی از ادم نمیگیره. برای یه بار خوندن بد نیست.

  2. zahra گفت:

    سلام لینک ها مشکل دارن لطفا پیگیری شود

  3. الهام گفت:

    سلام این رمانو همین الان تموم کردم عاشقانه و قشنگ بود من که لذت بردم پیشنهاد میکنم حتما بخونین