دانلود رمان همان همیشگی ⭐️

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 کل رای ها )
ratingsLoading...

خلاصه رمان:

دانلود رمان همان همیشگی _ قطره اشکی از میان مژه‌های تاب خورده‌اش خزید و به روی گونه‌اش سر خورد. لرزش دستانش یک طرف و زمستانی که خیلی زودتر به وجودش رخنه کرده بود، یک طرف دیگر. خودش را لبه‌ی یک پرتگاه حس می‌کرد؛ که نه راه پیش داشت و نه راه پس… به راستی که چرا زندگی با او یک بازی تلخ را شروع کرده بود؟ زندگی‌اش مانند یک مار پله شده بود؛ که تا چندقدم بالا می‌رفت و با امید آنکه دیگر نیش نمی‌خورد به راهش ادامه می‌داد؛ اما امان از روزی که مار نیشش می‌زد و همان مسیر چند ساله را در عرض چندثانیه باز می‌گشت!

 

دانلود رمان همان همیشگی

دانلود رمان همان همیشگی

 

قسمتی از رمان:

رمان عاشقانه همان همیشگی _ شهرزاد سرش را تکان داد و شینا در را باز کرد. هر ثانیه برای شهرزاد، مانند یک ساعت، می‌گذشتند و او گمان می‌کرد که خواب باشد. بعد از چندثانیه، در را کامل باز کرد و شهرزاد، او را در چارچوب در دید. گمان می‌کرد که قفسه سینه‌اش به بالا و پایین حرکت می‌کند.
دستش را روی قلبش گذاشت و قدمی به جلو برداشت. درحالی که دستی به کراواتش می‌کشید، نگاهی به او انداخت. از پایین به بالا براندازش کرد و سرش را به نشانه‌ی تایید تکان داد. لبخند کمرنگی، کنج لبش نشاند و دست گل را سمتش گرفت.
شهرزاد، دستش را دراز کرد و دسته گل را گرفت. گل‌های رز صورتی را زیر بینی‌اش چسباند و لبخند کمرنگی زد. نگاهی به او انداخت؛ اما دیگر او را ندید. برگشت و داخل سالن را نگاه کرد؛ اما او را پیدا نکرد. گرمی دستش را به روی گونه‌اش حس کرد. صورتش را برگرداند و با دیدن چهره‌ی او، جیغ بلندی کشید.
دستش را روی قفسه‌ی سینه‌اش گذاشت. جیغ بلندی کشید و از خواب پرید. نفس نفس می‌زد و عرق ناشی از ترس، از پیشانی‌اش جاری می‌شدند.

 

 

پیشنهاد می‌شود

 رمان خال مشکیِ دلدار | گندم سرحدی

رمان بر آب رفته | Matin

دانلود رمان راز ریما

دانلود رمان خیط مات

رمان کافه ژپتو

منتشر شده توسط :PARISA در 399 روز پیش

بازدید :8040 نمایش

این کتاب را به اشتراک بگذارید ..

نام رمان

همان همیشگی

نویسنده

طناز فلاح تفتی

ژانر

عاشقانه / اجتماعی

طراح

ریحانه فنایی

تعداد صفحات

417

منبع

یک رمان

اندروید

دانلود فایل apk

پی دی اف

دانلود فایل pdfدیدگاه خود را بنویسید . تعداد نظرات : ( 2 )


  1. س.سرحدی گفت:

    رمان قشنگیه. تبریک.

  2. رزا دهقانی‌پور گفت:

    با آرزوی بهترین‌ها برای نویسنده

افزودن نظر