دانلود رمان پرواز کردن بال می خواهد ⭐️

معرفی رمان:

دانلود رمان پرواز کردن بال می خواهد _ پرستو با فرارش سختی‌ها را نیز به جان می‌خرد، امّا کاسه‌یِ صبر هم پیمانه‌یِ خودش را دارد و روزی می‌رسد که پر شود! حال چیزی تا آن روز نمانده. سَمیر و پرستو نیمه‌یِ پر لیوان را می‌بینند، امان از آن نیمه‌یِ خالی که کار دست‌شان می‌دهد!

 

دانلود رمان پرواز کردن بال می خواهد

دانلود رمان پرواز کردن بال می خواهد

 

 

قسمتی از رمان:

هنوز هم از پرت کردنِ دسته گل رز سفیدم پشیمانم. پرت کردن دسته گل برایِ هرکس که در هوا گرفتش، چه رسم مسخره‌ای! پول گل را عروس و داماد می‌دهند، خاطره‌هایِ شبِ رویایی‌شان را با آن گل می‌سازند و در آخر دسته گل از آنِ کس دیگری می‌شود تا بلکه بختش باز شود، انگار پول و خاطره‌هایمان را از سر راه آورده‌ایم!
یاد آن دل و قلوه دادن‌ها به خیر! آن قول‌های شیرین، حرف‌های کلیشه‌ای و خنده‌های از سر خوشی. شاید باید همان‌جا که گفت: با من بیا پرستو، به مولی قسم دنیا رو به پات می‌ریزم.
می‌فهمیدم یک جا کار می‌لنگد، شاید همان‌جا باید چادرم را جلو می‌کشیدم و عوضِ سرخ شدن با همان نفس‌های تکه پاره‌ام می‌دویدم.
سرم سنگینی می‌کرد، رمان عاشقانه آن‌قدر از حرف‌ها و خاطرات پر شده بود که تاب سنگینی‌اش را نداشتم. موهایم را که دورم ریخته بودم، با سر انگشت نوازش می‌کنم. همین دقایقی پیش او با موهایم بازی می‌کرد؛ چقدر این دقیقه‌ها برای گذشتن عجله داشتند!
صداها در سرم می‌پیچد. چقدر بلند می‌خندیدند که با وجود صدایِ آهنگ نوای خنده‌شان را می‌شنیدم. هندزفری را از گوشم خارج می‌کنم و موبایلم را همان‌جا در میانه‌ی فیلمی که به تلخی خاطره ساخته بود خاموش می‌کنم. این نفس‌های عمیق چه می‌کردند با آدم. یکی که نه؛ امّا با چندتایشان آتشِ درونت خاموش و دل ناآرامت آرام می‌گیرد.

 

 

پیشنهاد می‌شود

رمان بازنده عشق | سودا ثاقبی

رمان محنت دیدگان | غزل محمدی

دانلود رمان ضمیر بی نهاد

دانلود رمان خاموشی شب و روز

کتاب ناکار

5/5 - (1 امتیاز)

منتشر شده توسط :PARISA در 400 روز پیش

بازدید :2004 نمایش

این کتاب را به اشتراک بگذارید ..

نام رمان

پرواز کردن بال می‌خواهد

نویسنده

ریحانه فنایی

ژانر

عاشقانه / اجتماعی / تراژدی

طراح

مائده شمس

تعداد صفحات

491

منبع

یک رمان

اندروید

دانلود فایل apk

پی دی اف

دانلود فایل pdfافزودن نظر