رمان افسار گسیختگان زمان (جلد سوم سه تفنگدار شیطون)

رمان افسار گسیختگان زمان (جلد سوم سه تفنگدار شیطون)

 

 

خلاصه : رمان افسار گسیختگان زمان (جلد سوم سه تفنگدار شیطون)گاهی در یک چشم بر هم زدن دنیایی زیر و رو می شود . گاهی با یک چشم برهم زدن سرنوشت هایی باهم گره می خورد .گاهی زمان دست به بازی می زند ؛ بازی که در آن هیچ کس در جایگاه خودش قرار نمی گیرد .زندگی ، زمان ، سرنوشت و حتی گاه جسمی متفاوت . و این است بازی زمان …جلد سوم سه تفنگدار شیطون .

دانلود جلد اول

دانلود رمان سه تفنگدار شیطون برای جاوا، اندروید نوشته فاطمه موسوی

 

آنچه در جلد قبل گذشت :
در جلد قبل شاهد بودیم که آیدا و فاطمه و یاسی باز دوباره به هم رسیدن . بعد از اتفاقاتی که پشت سر گذاشتند فاطمه با آیهان ازدواج کرد . یاسی به خاطر تمام خطاهایی که در گذشته کرده بود توانایی راه رفتنش رو از دست داد . آیدا هم با شنیدن خبر شهادت آرش در حین اینکه باردار بود فوت کرد .

توضیحاتی که باید در رابـ ـطه با این جلد بدم اینه که این جلد کاملا با دو جلد قبل متفاوت هستش . اگر در ژانر ها نگاهی بندازید متوجه وجود ژانر جدید “فانتزی” می شید . در این جلد قراره اتفاقات جدیدی رقم بخوره .

فراز نشیب های بسیاری داره که امیدوارم در تک تک اون ها همراهم باشید

با دید دانای کل روایت می شه برای همین مثل جلد دوم زیاد از شخصیتی به شخصیت دیگه پرش نمی کنیم . اگر می خواید از زمان پست گذاری مطلع بشید می تونید از دکمه پیگیری موضوع استفاده کنید . مثل همیشه نقد ، پیشنهاد و انتقاد ، تشکر و شرکت در نظر سنجی فراموش نشه .

و ارتباطش با جلد قبل سوال نپرسید چون این ها مسائلی هستن که باید در ادامه مشخص بشن .

دانلود رمان جلد دوم

دانلود رمان بازگشت سه تفنگدار جلد دوم

 

لینک دانلود به زودی

این مطلب را به اشتراک بگذارید