دانلود رمان زندگی دو وجهی ⭐️

2 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 5 (2 کل رای ها )
Loading...

معرفی رمان:

دانلود رمان زندگی دو وجهی _ وقتی نگاهش را دید، حتی قلبش هم دیگر نزد، چون ضربانش را از نفس‌های او می‌گرفت.
زندگی دو وجهی روایت‌گر یک دختربچه هشت‌ساله و بازیگوش است که اسباب‌بازی‌هایش عروسک پارچه‌ای و ماشین‌کوکی نیستند! او کلکسینی از خون و اجساد مرده دارد. بازی با آن‌ها لذت بخش است، اینطور نیست؟
مدتی‌ست وجود او در سنگ قرمز محبوس شده و دیگر نمی‌تواند بازی کند؛ اما سر و کله فردی پیدا می‌شود و زنجیر زندان او را می‌شکافد. شاید این آزادی، شروعی برای اسارت انسان‌های بی‌گناه باشد

 

دانلود رمان زندگی دو وجهی

دانلود رمان زندگی دو وجهی

 

 

قسمتی از رمان:

دانلود رمان جنایی زندگی دو وجهی _ با بهت به چهره‌ی هینا نگاه می‌کردیم. چهره‌ای که چون گچ سفید شده و خون سرازیر از چشمانش، بر روی گونه‌هایش سرسره بازی می‌کردند.

دیدن چشمانش، که سیاه شده و سفیدی و تیله‌ی قهوه‌ای رنگش را از دست داده بودند، زبانم را قفل کرده و توانایی سخن گفتن را از من می‌گرفت. آب دهانم را با ترس و لرز قورت دادم. کائوری چان دیگر به گونه‌ای به بازویم چنگ انداخته بود، که تعجب می‌کردم اگر ناخن‌هایش پوستم را نخراشیده باشد!

البته حق داشت؛ با تن لرزان و یخ زده و نگاه ترسیده‌اش حق داشت.
صدای بچگانه و در عین حال دورگه‌ی هینا، در محیط طنین انداز شد و نتیجه‌ی حاصل از شنیدن این صدا، تنها خوف بیشتر دلمان بود.
– شما جلوی مرا گرفتید و بازی مرا متوقف کردید! هر بازی یک بازنده دارد و وقت باخت شما رسیده! مراقب باشید، آن‌گاه که تاریکی بر شهر افکنده می‌شود، حکومت من آغاز می‌گردد.
کمی کائوری را به عقب هدایت مردم تا پشت من بایستد.

کائوری این‌دفعه به لباسم چنگ انداخت و از بالای شانه‌ام به مقابل نگاه کرد. با زبانم لبانم را تر کردم. زمانی که از صدای بلند ولی در عین حال لرزانم، خود متوجه ترسم می‌شدم، پس او هم قطعاً می‌توانست این ترس را حس کند.

 

 

رمان های توصیه شده:

دانلود رمان ستار

دانلود رمان نجواهای ما

رمان چاه تنهایی | مریم علیخانی

رمان دیوار کج | فرزان

رمان آشور

منتشر شده توسط :PARISA در 13 روز پیش

بازدید :2663 نمایش

این کتاب را به اشتراک بگذارید ..