دانلود رمان گذر از فردا ⭐️

1 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 5 (1 کل رای ها )
Loading...

معرفی نامه:

دانلود رمان گذر از فردا دختری جا مانده در تاریک و روشن روزهای گذشته و گم شده در دلتنگی آغوش مادری که سال‌ها بند‌بند وجودش از درد دوری تَرَک خورده است.سال‌ها در پی هم می‌گذرد و سرنوشت واژه به واژه به هم دوخته می‌شود و پُلی از ترس‌هایش می‌سازد. در کالبد نافرجامی‌ها یک منجی برمی‌خیزد و یک پیوند ابدی در بحبوحه تعارضات ریشه می‌دواند. دلباختگی که در پس نقاب یک شورشی تنیده شده است. جهنمِ یک خواب آشفته، که سرانجام چکه‌چکه آه می‌شود. جنونِ پاپس کشیده‌ای که ذهن تمام ناخوشی‌های یک انتخاب است. انتخابِ آرامشِ نخستین نگاه.

 

دانلود رمان گذر از فردا

دانلود رمان گذر از فردا

 

 

قسمتی از رمان:

زن جوان با سری خمیده به دری تکیه داده بود که دقایقی پیش در پس آن حکمی برای خاتمه دادن به تمام بن بست های زندگیش صادر شده بود. دیگر پابستی به گذشته نداشت؛ شگفت زده و ناباور به مسیر بی مرز ذهنش دیده دوخته بود راهی که می دانست رگ آزادی در آن تنیده شده است. خیلی وقت بود نشانی این مسیر در خاطرش رنگ باخته بود. مدت ها بود باور کرده بود که رویاهایش از الف الفبای زندگی تا به انتها هیچ سهمی نخواهند داشت اما حال داشت همه چیز را به خاطر می آورد حتی آرزوها و خواسته های دیرینه اش هم از روزنه های ذهنش گردن کشیده و ابراز وجود می کردند رویاهایی که خیلی وقت پیش از آن ها گذر کرده بود.

صدایی گرم و نگران زن جوان را به خود آورد.

– چی شد؟ آبجی نتیجه چی شد؟
نگاهش را به سمت برادر گرداند، در نگاه همیشه متلاطم زن آرامشی خانه کرده بود، همین نشانه برای آسوده شدن حمید کافی بود. زن جوان با نفسی عمیق گفت:
– حمید! تمام شد.

 

انتشار رایگان رمان در هر مکانی پیگرد قانونی دارد، از نظر اخلاقی نیز کار صحیحی نمی‌باشد.

قیمت این رمان ۸۰۰۰ تومان می باشد

لینک خرید نسخه کامل رمان گذر از فردا می‌شود:

 

رمان گذر از زمان

 

 

 

منتشر شده توسط :REZA_M در 40 روز پیش

بازدید :14927 نمایش

این کتاب را به اشتراک بگذارید ..


دیدگاه خود را بنویسید . تعداد نظرات : ( 2 )


  1. نویسنده گفت:

    سلام چرا دانلود نمیشه؟