دانلود داستان کوتاه دچار

 

دانلود داستان کوتاه دچار

 

خلاصه:

دانلود داستان کوتاه دچار _ در یکی از مناطق دور افتاده در جنگل‌های آمازون، یک هواپیمای باربری حامل محموله‌ ای محرمانه، دچار سانحه شده و هر گونه ارتباط با افراد آن قطع می‌شود. دو نفر از ماموران زبده‌ی سازمان سیا به صورت نماینده به آن جا اعزام می‌شوند تا شرایط را بررسی و محموله را قبل از پیدا شدن توسط اشخاص دیگر کشف کنند؛ اما اطلاع ندارند که در آن جا، چه چیزی انتظارشان را می‌کشد…

 

این کتاب اختصاصی سایت یک رمان است.

 

 

پیشنهاد می شود

دانلود داستان کوتاه دنیای اطلسی

دانلود داستان کوتاه جنایت های نیویورکی

دانلود داستان کوتاه ویولن آتشین

 

 

قسمتی از کتاب :

-اچ کیو سون تو (HQ-72) صدام رو می‌شنوید؟ اگه می‌شنوید جواب بدید! تکرار می‌کنم، جواب بدید!
صدای ممتد و آزار دهنده‌ی خش خش کردن بیسیم، دوباره در فضا پیچید. سکوت فضای آن جا را شکست و چهره‌های حاضر در برج مراقبت را غرق در نگرانی کرد. کنترلر با اضطراب دستمال پارچه‌ای سفید رنگش را به پیشانی پوشیده از عرقش کشید و دستمال در دستش مرطوب و خیس شد. در این حین، کسی از پشت سرش گفت:
-هیچ علامتی از رادار دریافت نمی‌کنیم. هواپیما به طور کامل از صفحه‌ی رادار محو شده.
تشویش و تنش در محیط به شدت افزایش یافت و تمام کارکنان را به جنب و جوش وا داشت. هر کسی مشغول به کاری شده بود. کسی با عجله داشت با تلفن شماره‌ی شخص خاصی را می‌گرفت؛ دیگری با نگرانی به رادار چشم دوخته بود و در دل دعا می‌کرد که هر لحظه هواپیما دوباره روی صفحه‌ی رادار پدیدار شود؛ آن یکی تلاش می‌کرد تا تماس را دوباره برقرار کند و از وضعیت هواپیما و کارکنانش با خبر شود.

 

 

پیشنهاد می شود

داستان کوتاه روزهای گرگی | Zahra_m

داستان کوتاه آزادی فرشته ها | Deniz78

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید