دانلود رمان عشقی که تبخیر شد

 

دانلود رمان عشقی که تبخیر شد

 

خلاصه :

دانلود رمان عشقی که تبخیر شد مهتا دختریست که با قدرت بینهایت پدرش در عمارتی عظیم ، بزرگ می شود. امیر پسری ست که در دست سالار خان سخت زندگی کردن را می آموزد. و عشقی که این میان ناگفته می ماند و نابود می شود ولی چرا نباید مثل ققنوسی از زیر خاکستر جان بگیرد و برخیزد؟ دنیای جنایتکاران بی رحم ست وعشق نمی شناسد و سالار خان هم دختر دردانه اش را به این راحتی ها نمی فروشد ، حتی به قیمت جان یک انسان عاشق.

 

پیشنهاد میشود

دانلود رمان هدیه خداوند اختصاصی یک رمان

عشق تبخیر می شود، جلوی چشمانت را با بخارش می پوشاند تا هیچکس را غیر از او نبینی و نخواهی، ولی دوباره با شعله ای گرم که شد مثل شبنمی اشک از چشمت سرازیر می شود و باز هم حالت را دگرگون می کند. آری عشق چنین شگفت آورست. پیشگفتار :

 

پدر ، واژه ی غریبی ست ، آنقدر که همیشه دلت میخواهد کشفش کنی و بفهمی این مرد کیست که حاضر ست همه ی هستی و زندگیش را بدهد تا تو یک آه نکشی. تا دلت از چیزی نگیرد . که بدانی چطور اینقدر محکم ست و بر همه چیز غالب! چگونه می تواند روح و جسم رنجورت را اینطور با صلابت بر دوش بکشد و آخ نگوید!

و چه دردی دارد کاب*وسی که یک باره او را از تو بگیرد! کوهی که یک عمر به آن تکیه داشتی متلاشی شود و فرو بریزد! دیوارهای تصورات شیرینت چنان بر سرت آوار شود که از سنگینیش نفس بریده به جان کندن بیفتی و برای یک دم نفس به هر روزنه ای امید ببندی.

و چه دیر فهمیدم این مردی که پدر ست چقدر از تصوراتم و از نام

 

پیشنهاد می شود

رمان آرام اما طوفانی | ف.سین کاربر انجمن یک رمان

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید