یک رمان | دانلود رمان

1Roman
فهرست

مطالب سایت

داستان کوتاه دیوانه

بازدیدها: 21 بازدید
0 نظر
REZA_M
۲۱ آذر, ۱۳۹۷

داستان کوتاه دیوانه

 

1roman.ir  - داستان کوتاه دیوانه

 

خلاصه:

داستان کوتاه دیوانه   در باز میشود و با باز شدن در،دستانم که مشغول مرتب کردن کتاب ها هستند، از حرکت میایستند. باز هم روتین وار، آن عطر شیرین حریصانه فضای مغازه را پر میکند. ناخودآگاه نفس عمیقی میکشم و ریه هایم را پر از بوی عطر میکنم و باز با صدای این پاشنه های یک جفت کفشی که به سراغم میآیند، نفس کم میآورم. باز هم قلبم به قفسه ی سینه ام میکوبد و میخواهد قفسه ی سینه ام را شکافت دهد. صدایش را که به گوش میشنوم، هول و

ادامه / دانلود
دسته بندی:

داستان کوتاه بازی سرنوشت

بازدیدها: 25 بازدید
0 نظر
REZA_M
۱۹ آذر, ۱۳۹۷

داستان کوتاه بازی سرنوشت

 

1roman.ir  - داستان کوتاه بازی سرنوشت

 

 

خلاصه:

داستان کوتاه بازی سرنوشت جوون بودم فقط بیست و دو سالم بود خب هر کسی حق عاشق شدن، حق بیان احساسات، حق ازدواج، حق خاستگاری رفتن رو داره. منم اولین باری که دیدمش ازش خوشم اومد و عاشقش شدم حالا اسمش هرچی می خواد باشه عشق در یه نگاه یا هرچی، دیدم دختر خوبیه محجبه بود با پدر و مادرش

ادامه / دانلود
دسته بندی:

داستان کوتاه بسیار زیبای وطن

بازدیدها: 15 بازدید
0 نظر
REZA_M
۱۹ آذر, ۱۳۹۷

داستان کوتاه بسیار زیبای وطن

 

1roman.ir  - داستان کوتاه بسیار زیبای وطن

 

خلاصه:

داستان کوتاه بسیار زیبای وطن خسته ام از این دنیای فانی! خسته ام از این زندگی بیهوده! خسته ام از فرداهای تکراری! با صدای گریه ی هویار فرزندم قلمم را روی کاغذ کاهی رها کردم و به سمت اتاق خوابش حرکت کردم؛ پسرکم از فرط گرسنگی جیغ و داد می‌کشید، چیزی در خانه پیدا نبود تا به او بدهم، او را در آغوش کشیدم و برایش لالایی می خواندم بلکه آرام شود اما هرثانیه جیغ هایش پر رنگ تر می شد، لباس

ادامه / دانلود
دسته بندی:

رمز و راز نویسندگی

بازدیدها: 11 بازدید
0 نظر
REZA_M
۱۴ آذر, ۱۳۹۷

رمز و راز نویسندگی

 

1roman.ir  - رمز و راز نویسندگی

 

خلاصه:

رمز و راز نویسندگی نوشتن یک شروع خوب یک شروع خوب در یک شعر، در یک فیلم، در یک گزارش هواشناسی و در یک ترانه چگونه ساخته می شود؟ فایده های این کار برای نویسنده خیلی زیاد است. هفته نامه کرگدن: یک شروع خوب در یک شعر، در یک فیلم، در یک گزارش هواشناسی و در یک ترانه چگونه ساخته می شود؟ فایده های این کار برای نویسنده خیلی زیاد است.

ادامه / دانلود
دسته بندی:

چگونه یک نویسنده ماهر شویم ؟

بازدیدها: 13 بازدید
0 نظر
REZA_M
۱۴ آذر, ۱۳۹۷

چگونه یک نویسنده ماهر شویم ؟

 

1roman.ir  - چگونه یک نویسنده ماهر شویم ؟

 

خلاصه:

چگونه یک نویسنده ماهر شویم ؟برای شکست و انتقادی بیش از حد تحمل‌تان آماده شویدکینگ نوشتن داستان را با گذشتن از اقیانوس آرام سوار بر یک وان حمام مقایسه می‌کند، چون به گفته‌ی او در هر دوی آنها «یک عالمه فرصت برای شک کردن به خودتان» وجود دارد. نه تنها خودتان به خودتان شک می‌کنید، بلکه دیگران هم به شما شک خواهند کرد. کینگ می‌گوید: «اگر دنبال نویسندگی (یا نقاشی، یا

ادامه / دانلود
دسته بندی:

مشکل شارژ آیفون‌های جدید

بازدیدها: 18 بازدید
0 نظر
meli770 meli770
۹ مهر, ۱۳۹۷

مشکل شارژ آیفون‌های جدید

ac95f65f 8f09 472c bb02 aff6189c9b44 780x514 337x180 - مشکل شارژ آیفون‌های جدید

حاکیست که بسیاری از کاربران آیفون ۱۰ اس و ۱۰ اس مکس با مشکل شارژ نشدن مواجه شده‌اند.

به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایت phonearena، پس از آنکه گوشی‌های جدید آیفون ۱۰ اس و ۱۰ اس مکس توسط اپل در رویدادی در سپتامبر رونمایی شدند، حالا گزارش‌های مختلفی از سوی کاربران و علاقمندانی که این محصولات را خریداری و تهیه کرده‌اند، منتشر شده که نشان می‌دهد آیفون ۱۰ اس و آیفون ۱۰ اس مکس در مواقعی که خاموش می‌شود، شارژ نمی‌شود و شارژ شدن آن تنها منوط به روشن کردن دستگاه است.

ادامه / دانلود
دسته بندی:

تحقیقات جدید نشان می‌دهد زنان، بیشتر از مردان برای بازی‌های موبایلی خرج می‌کنند

بازدیدها: 97 بازدید
0 نظر
meli770 meli770
۲ شهریور, ۱۳۹۷

تحقیقات جدید نشان می‌دهدزنان، بیشتر از مردان برای بازی‌های موبایلی خرج می‌کنند

7cc3ad0d 9647 4c5d 9a22 ce1b778bab12 337x180 - تحقیقات جدید نشان می‌دهد  زنان، بیشتر از مردان برای بازی‌های موبایلی خرج می‌کنند

کاربران زن به میزان ۷۹ درصد بیشتر از کاربران مرد، بازی‌های مخصوص موبایل خریداری می‌کنند. این آمار از طریق گزارش تجاری شرکت  Liftoff-شرکت تحقیقاتی بازار بازی های موبایلی- منتشر شده است.

 

ادامه / دانلود
دسته بندی:

این دختر در زیبایی رکورد دار جهان است

بازدیدها: 143 بازدید
0 نظر
meli770 meli770
۱۰ مرداد, ۱۳۹۷

عکس های دختری که دارای رکورد زیباترین دختر جهان است

L137078800570 - این دختر در زیبایی رکورد دار جهان است

عکس های دختری که دارای رکورد زیباترین دختر جهان است

کلودیای ۱۲ ساله زیباترین دختر جهان نام گرفته است و نامش در کتاب رکوردهای گینس به ثبت رسیده است. به گزارش پارس ناز خانم کلودیا آلیزی که در کشور فرانسه به دنیا آمده است توانست عنوان زیباترین دختر دنیا را به خود اختصاص دهد. چند عکس زیبای او را مشاهده می کنید به نظر شما این انتخاب درست بوده یا خیر؟

0.256076001370788005 parsnaz ir - این دختر در زیبایی رکورد دار جهان است

ادامه / دانلود
دسته بندی:

جذاب ترین دختر بدون آرایش دنیا را بشناسید

بازدیدها: 146 بازدید
0 نظر
meli770 meli770
۱۰ مرداد, ۱۳۹۷

جذاب ترین دختر بدون آرایش دنیا را بشناسید 

448732496 parsnaz com - جذاب ترین دختر بدون آرایش دنیا را بشناسید

مطمئنا دختران با آرایش جذاب تر میباشند اما برخی از آنان بدون آرایش و میکاپ نیز جذاب وکاملا خوشگل میباشند مثل دختری که امروز به شما معرفی میکنیم. فلورانس کلگیت توانست لقبزیباترین زن جهان بدون آرایش را با دقت به معیارهای زیبایی به خود اختصاص دهد.

Florence Colgate» فلورانس کلگیت

فلورانس کلگیت توانست لقب زیباترین دختر جهان بدون آرایش را با دقت به معیارهای زیبایی به خود اختصاص دهد.روزنامه الدیار لبنان نوشتاز معیارهای در نظر گرفته شده مسافت بین گوش ها و مسافتبین چشمان نتیجه ای علمی خاصی را می دهدو همین طور مسافت بین چشمان به نسبت فاصله تا دهان نیز کمتر از یک سوم فاصله موهایسر تا چانه هست که این معیار دیگری هست.

ادامه / دانلود
دسته بندی:

با هشت حقه شگفت انگیز شعبده بازها آشنا شوید

بازدیدها: 27 بازدید
0 نظر
meli770 meli770
۱۰ مرداد, ۱۳۹۷

با هشت حقه شگفت انگیز شعبده بازها آشنا شوید

1370619127 parsnaz com - با هشت حقه شگفت انگیز شعبده بازها آشنا شوید

شعبده بازی از دیرباز تا کنون طرفداران بسیاری داشته است،انگار مردم دوست دارند تا در برابر چشم آنها فریبشان دهیم. افراد زیادی خبر ندارند که شعبده بازانی که کارهای معجزه آسا انجام داده و باعث می‌شوند دهانمان از شگفتی باز بماند همه ی انسان هایی شکاک بوده و به ماوراء طبیعه اعتقاد زیادی ندارند.

 

گرچه آنها نیز انسان هایی عادی هستند اما با ترفندها و شعبده بازی های خود تماشاگران بسیاری رابه سالن های مخصوص اینکار کشانده و انها را برای ساعاتی سرگرم و البته متعجب می سازند. تعداد زیادی از این شعبده بازان کارهای اعجاب انگیز ای انجام میدهند؛

 

کارهایی از قبیل دو نیم کردن اشخاص یا زنده به گور کردن انها و البته کارهایی بسیار عجیب تر. بی شک همه ی این کارهای باور نکردنی با یک حقه انجام می‌گیرد ودر ادامه این مطلب نیت داریم راز این حقه ها رابه شما بگوییم.

فرو کردن سوزن در پوست

 

1684653259 parsnaz com - با هشت حقه شگفت انگیز شعبده بازها آشنا شوید

دراین نمایش، شعبده باز با استفاده از یک سوزن پوست دست خودرا سوراخ می‌کند. اما لازم نیست که برای این شعبده بازی حیرت انگیز وی خودرا گرفتار درد و مجروح شدن کند. حقه بسیار ساده تری وجوددارد.

 

راز این حقه چیست؟

در واقع شعبده باز پوست خودرا سوراخ نمیکند. او لایه ای از یک ماده آرایشی ساخته شده از چسب لاستیکی را روی دست خود می ریزد و مقداری نیز خون در سوزنی که در واقع توخالی است ریخته میشود و پس از فرو کردن سوزن در داخل لایه چسب خشک شده از سوراخ های ریزی که در آن تعبیه شده خون بیرون می ریزد.

زنده به گور کردن

 

90665968 parsnaz com - با هشت حقه شگفت انگیز شعبده بازها آشنا شوید

دراین نمایش، که همواره دریک فضای باز انجام میشود، شعبده باز در درون یک جعبه قرار داده شده و دستیارش وی را در زیر زمین خاک می‌کند و دقایقی بعد او از این تله خطرناک زنده و سلامتبیرون می اید. البته هر شعبده بازی این نمایش را انجام نمیدهد زیرا بسیار خطرناک است. اما اگر همه ی مراحل به خوبی و به درستی انجام شوند، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و تماشاگران متعجب خواهند شد.

راز این حقه چیست؟

در واقع جعبه شبیه تابوت یک در پنهان دارد که با استفاده ازآن، شعبده باز به یک اتاق خالی زیرزمینی که درکنار قبر کنده شده وجوددارد و پر از اکسیژن و دارای نور کافی است وارد می شودو سپس از طریق قفسه هایی مخصوص و نگه داشتن نفس خود برای چند ثانیه از زیر زمین خارج میشود

غیب شدن کبوترها

788185478 parsnaz com - با هشت حقه شگفت انگیز شعبده بازها آشنا شوید

دراین نمایش، شعبده باز یک یا دو کبوتر را در داخل یک جعبه قرار میدهد اما وقتی جعبه را باز می‌کند هیچ کدام از کبوترها در داخل جعبه نیستند.

 

راز این حقه چیست؟

جای این کبوترها کاملاً امن بوده و جای نگرانی نیست. در واقع در داخل دراین جعبه یک فضای خالی سری وجوددارد که کوچک و غیر قابل دیدن است اما کبوترهای می‌توانند برای مدتی در داخل آن باقی بمانند.

 

تبدیل اب به یخ

1318372117 parsnaz com - با هشت حقه شگفت انگیز شعبده بازها آشنا شوید

دراین نمایش، شعبده باز در داخل یک لیوان آب می ریزد اما ناگهان بجای آب، تکه های یخ ازآن خارج میشوند. البته باید بدانید که در این جا هیچ چیزی بر خلاف قوانین فیزیک رخ نمیدهد.

 

راز این حقه چیست؟

در داخل این لیوان یک تکه اسفنج وجوددارد که آب رابه خود جذب می‌کند و یک تکه یخ نیز در درون آن پنهان شده است. اینکار بسیار ساده است و میتوانید آنرا در منزل نیز انجام دهید.

کشیدن دست و پا

238634478 parsnaz com - با هشت حقه شگفت انگیز شعبده بازها آشنا شوید

 

دراین شعبده بازی طبق معمولً دستیار را در درون یک جعبه بسیار بزرگ قرار داده و تنها دست و پا و سر او بیرون باقی میماند و شعبده باز دست و پای وی را در جهات مختلف می چرخاند به نحوی که فکر میکنید اعضای بدن او از هم جدا شده اند.

 

راز این حقه چیست؟

در واقع وقتی که شعبه باز در جعبه بزرگ را باز و بسته میکند که ثابت کند چیزی در درون آن وجود ندارد، دو دستیار دیگر از در پشت جعبه وارد میشوند و دست و پاهای خودرا در سوراخ هایی که برای انها تعریف شده قرار میدهند. تمامی این دستیاران از لباس و آرایش مشترکی استفاده میکنند.

 

در واقع دو دستیار اضافی دست و پاهای خودرا نشان میدهند و دستیار اصلی که در ابتدا تماشاگران وی را دیده اند تنها سر خودرا در سوراخ مربوطه نگه داشته و روی یک صندلی می‌نشیند

پرتاب کردن چاقو به سمت شخص

 

1101229521 parsnaz com - با هشت حقه شگفت انگیز شعبده بازها آشنا شوید

در نگاه اول این بازی بسیار خطرناک بنظر می‌رسد اما باید بدانید شخصی که بعنوان هدف قرار گرفته همیشه در امان خواهد بود.

 

راز این حقه چیست؟

حقیقت این است که شعبده باز اصلاً پرتابی انجام نمی‌دهد بلکه آنها رابا سرعتی خیره کننده در جیبی که خود ساخته پنهان میکند.در واقع در پشت نشانه هدف گیری شخصی قرار دارد که با یک مکانیزم ناب چاقوها را از پشت هدف شلیک می‌کند. تنها چیزی که باعث مقبولیت این حقه شده هماهنگی و سرعت در انجام آن است بهمین علت است که فکر میکنید چاقوها واقعاً به سوی هدف شلیک میشوند.

مبدل کردن یک شخص به شخص دیگر

 

545731276 parsnaz com - با هشت حقه شگفت انگیز شعبده بازها آشنا شوید

 

دراین نمایش، شعبده باز در درون یک کیسه فرو می‌رود و دستیار او در آنرا می بندد.. سپس شعبده باز در درون یک صندوق قرار می‌گیرد و دستیار در آنرا قفل میکند. دستیار روی صندوق می‌ایستد ، شنل تیره ای را در برابر خود و صندوق قرار می‌دهد و ناگهان شنل افتاده و با شعبده باز مواجه می‌شویم. سپس او قفل صندوق را باز کرده، گره کیسه را باز کرده و همه ی میبینند که دستیار او طبق معمولً با یک لباس متمایز در درون کیسه قرار دارد.

 

راز این حقه چیست؟

در واقع در کیسه شعبده باز یک راه خروجی وجوددارد که طبق معمول یک زیپ است و می‌توان به سهولت آنرا از داخل باز کرد. دستیار روی لبه ی صندوق می‌ایستد اما پنل بالای صندوق به سهولت باز می‌شود. وقتی که دستیار شنل را بالا می‌گیرد شعبده باز از کیسه و صندوق بیرون آمده

 

و شنل را میگیرد و بجای او دستیار وارد کیسه می‌شود. او در آن جا لباس یا ظاهرش را عوض می‌کند. در واقع این دو هر چه میزان که اینکار رابا هماهنگی و سرعت بیشتر و بهتری انجام دهند نتیجه کار بهتر و شگفت انگیز تر خواهد بود.

بلعیدن شمشیر

ین شعبده بازی حیرت آور کمی با بقیه متمایز بوده و به مهارت شعبده باز بستگی دارد. دراین نمایش، شعبده باز یک شمشیر را در حلقوم خود فرو برده و می بلعد.

 

راز این حقه چیست؟

در واقع دراین شعبده بازی تمرکز اصلی و کامل بر روی این مضمون است که شمشیر در مسیری ناب پیش رفته تا به ارگان های داخلی آسیبی وارد نکند. حلق و نای باید دریک خط راست قرار گیرند و بدین ترتیب شمشیر در مری فرو می‌رود. شعبده باز برای مهارت دراین نمایش باید تمرینات زیادی انجام دهد.

ادامه / دانلود
دسته بندی:


دانلود رمان