علی مبارکی هافبک ایرانی

01

 

زندگی نامه و بیوگرافی علی مبارکی هافبک ایرانی از علی مبارکی بیشتر بخوانید ،
علی مبارکی، فوتبالیست نام آشنای کشورمان که توانسته با عملکرد خوب خود در پست هافبک دفاعی نظر تیم های خارجی را به خود جلب کند علی مبارکی زاده خراسان رضوی نیشابور متولد سال ۱۳۷۳ است و وقتی که تنها دو سال داشت، به همراه خانواده اش به تهران نقل مکان کرد و در این شهر بزرگ شد. علی مبارکی در زمین خاکی‌ها و ورزشگاه‌های تهران همزمان فوتبال و فوتسال را بازی می‌کرد. اما بعدها فوتبال را فقط به عنوان رشته ورزشی خود دنبال کرد.
او از همان زمان کودکی به فوتبال علاقه بسیار داشت و همیشه در دوران تحصیل در مدرسه و محله مشغول به بازی فوتبال بود. تا این که بالاخره در ۱۴ سالگی در یکی از مدارس فوتبال مشهد به صورت حرفه‌ای‌تر فوتبال را آغاز کرد علی مبارکی همچنین در سن ۱۸ سالگی در تیم عالی حرفه ای بابک مشهد بازی کرد.درخشش خیره کننده علی مبارکی در فوتبال ایراناین بازیکن در ۱۸ سالگی، نخستین بازی خود را برای تیم عالی حرفه ای بابک مشهد به عنوان جوانترین بازیکن نام گرفت.
از جوانترین بازیکن تا رسیدن به لیگ آذربایجاندر سال ۲۰۲۱ مبارکی برای به تن کردن لباس خزر لنکران اذربایجان در لیگ فوتبال اذربایجان با این باشگاه وارد مذاکره شد و پس از آزمایش پزشکی و دریافت ویزا و مجوز کار، بستن قراردادی ۲ ساله به صورت رسمی به این باشگاه ملحق شد و نخستین بازی خود را در این تیم انجام داد.
نخستین گل خاطره انگیز و اثرگذار علی مبارکی در آذربایجانلژیونر کشورمان اولین گل خودش را در مقابل تیم ، در رقابت‌های جام حذفی فوتبال اذربایجان به زیرا ثمر رساند زندگی خصوصی علی مبارکیدر بخش خصوصی زندگینام علی مبارکی مشاهده می‌کنیم که پدر او شغل آزاد مشغول به فعالیت بوده است و مادر او خانه‌دار می‌باشد.
علی دوتا برادر کوچکتر از خود دارد. او به ورزش‌هایی چون فوتبال و بولینگ دریانوردی و جهانگردی علاقه بسیاری دارد.ماشین مورد علاقه او پورشه است. او اکنون مدرک لیسانس تربیت بدنی دارد. علی مبارکی فردی با آینده روشن است.
تلاش او باعث شد که او به جایگاهی که الان دارد برسد و با این تلاش به دستاوردهای بزرگتری نیز دست پیدا می‌کند.او علاقه دارد در لیگ انگلیس بازی کند، با توجه به عملکرد خوبی که در لیگ آذربایجان و اکنون پرتغال به نمایش گذاشته، قطعارسیدن به لیگ انگلیس دست یافتنی خواهد بود. علی مبارکی سابقه بازی در ملوان بندرانزلی تراکتورسازی تبریز در لیگ برتر دارد علی مبارکی با تیم های ترکیه به توافق رسیده و به زودی از تیم جدیدش رونمایی میکند.

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز شما به این رمان

منتشر شده توسط :REZA_M در 117 روز پیش

بازدید :120 نمایش

این کتاب را به اشتراک بگذارید ..


افزودن نظر